Nacházíte se zde: Úvod » Reference

Reference

Paní Švihnosová nám vede kompletní účetnictví už několik let. Jsme s.r.o. zaměřené na zahraniční obchod, provádíme transakce v různých měnách, obchodujeme v rámci EU i ve třetích zemích. Účetnictví je nevelké svým rozsahem, ale zato komplikované z hlediska DPH, kurzů, aplikací mezinárodních smluv i četností nejrůznějších kontrol - to vše zvládá paní Švihnosová s naprostým přehledem a co neví hned, je schopná spolehlivě vyhledat a doložit. Mzdovou agendu máme hotovou vždy v předstihu, nemá problém ani se zaměstnáváním cizinců. Měsíční i roční uzávěrky máme vždy včas a bez chyb - neúčtuje mechanicky, ale vše důkladně prověřuje. Naprostá spokojenost!
Ing. Petr Brada, prokurista

Ing. Petr Brada, prokurista molton, s.r.o. (Praha)

Se službami vedení účetnictví u paní Švihnosové jsem moc spokojený, stará se mi o kompletní vedení účetnictví od A do Z. Nemusím na nic sám myslet. Pravidelně mě kontaktuje a připomene mi co všechno potřebuje a do kdy to mám poskytnout. Vyřizuje za mne i datovou schránku. Po ukončení účetního období mi předá šanon s mými podklady za uplynulý rok. Pro mne ideální spolupráce, děkuji...
Martin Dvořák, jednatel

Martin Dvořák, jednatel avanauto s.r.o. (Květnice)

Účetních služeb Jindry Švihnosové využívám již od roku 2006. Stará se o mé kompletní účetnictví, zpracovává daňové přiznání, přehled na PSSZ a přehled ZP. Jindru Švihnosovou mohu vřele doporučit, jako velmi zkušeného a profesionálního partnera. Za deset let spolupráce, jsem nezaznamenal jediné pochybení.
Jakub Janků

Jakub Janků Technické služby pro pořádání kulturních produkcí (Praha)

Paní Švihnosová pro mě zpracovává kompletní účetnictví a jsem s ní naprosto spokojen. Vždy precizně zpracuje veškerou administrativu spojenou s účetnictvím a ochotně a s úsměvem odpoví na mé dotazy. Spolupráce je bezvadná a můžu jen doporučit.
Ing. Robin Filák

Ing. Robin Filák Projektová činnost ve výstavbě (Praha)
www.stavaro.cz

Již několik let využíváme poradenství a účetních služeb firmy paní Švihnosové, se kterými jsme zcela spokojeni. Včasné zpracování dat a dokladů, včetně všech přehledů, informace o změnách či platbách jsou standardem. Služby této firmy můžeme vřele doporučit.
Jaroslav Rybář

Jaroslav Rybář Provádění staveb, jejich změn a odstraňování (Praha)

Paní Švihnosová vždy zodpoví moje otázky. Vždy najde pro mě nejvhodnější řešení a účetnictví mám velice rychle zpracované.
Lucie Prošková

Lucie Prošková Poradenská a konzultační činnost v oblasti zdravé výživy (Odolena Voda)

Účetnictví Jindra Švihnosová
V Malém háji 360, 250 70 Odolena Voda
zapsána v ŽR MÚ Brandýs nad Labem
IČ: 87529408

Kontaktní údaje
info@vedeni-ucetnictvi-mzdy.cz
+420 608 725 502
Mapa

 
Nahoru